Urfa Haberleri, Urfa Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Şehitkamil Belediyesinden Bismil’e park müjdesi

Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Meclis Üyesi Mahmut Vural ve birim müdürlerinden oluşan heyet, Şehitkamil Belediyesini ziyaret etti. Şehit Kamil Belediyesi Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Bismil heyetini karşılayarak, makamında ağırladı. Daha sonra iki belediyenin yöneticileri, Şehitkamil Belediyesinin saha çalışmalarını gezdi. Yapılan çalışmaları çok güzel bulduğunu anlatan Bismil Belediye Başkanı Gülenç, Şehitkamil Belediyesinin tecrübelerinden ve desteklerinden yararlanmak istediklerini söyledi. Kardeş belediyenin her konuda kendilerine destek ve yardımcı olduğunu ifade eden Gülenç, gösterilen sıcak ilgi ve alakan dolayı Kardeş Şehitkamil Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, kardeş ilçe Bismil’e belediyecilik hizmetleri konusunda gereken tüm desteği sağlayacaklarını söyledi. Ayrıca Bismil ilçesine Şehitkamil Kardeşlik Parkı ismiyle bir park yapacağının müjdesini veren Fadıloğlu, “Bismilliler, hak ettikleri tüm belediyecilik hizmetlerine kavuşacaklar. Gerçekleştireceğimiz proje ve hizmetlerle Bismil’i imrenilen, beğenilen bir ilçe haline getireceğiz dedi.

Heyeti ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Fadıloğlu, kardeş belediyeye gereken her türlü desteğin verileceğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Ayrımcılığa uğrayan Domlar, toplumdan soyutlanıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri