Urfa Haberleri, Urfa Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Emniyet Müdürü Aslan’dan şehit mezarlarına ziyaret

yıl dönümü etkinlikleri kapsamında şehit mezarlarını ziyaret etti. Duygusal anların yaşandığı ziyaret sonrası şehit kabirlerine karanfil bırakıldı.

Diyarbakır’da Polis Teşkilatı’nın 172. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında şehit mezarları ziyaret edildi. Bağlar ilçesinde bulunan Yeniköy Mezarlığı’nda yapılan kabir ziyaretlerine İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, emniyet müdür yardımcıları ve şehit aileleri katıldı. İlk olarak şehit polis memuru Abdullah Budak’ın kabrini ziyaret eden Aslan, duaların okunmasının ardından mezara karanfil bıraktı.

Ardından şehit Şeyhmuz Karakut’un mezarına geçen Aslan, burada şehit Karakut’un annesi ve kız kardeşiyle bir süre konuştu. Duygusal anların yaşandığı konuşma sonrası kabir başında dualar okundu. Duaların ardından şehit annesi ile birlikte mezar başına karanfil bırakan Aslan, alandan ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Başkan Karamehmetoğlu: "Cumhurbaşkanı’nın konuşmaları güven veriyor" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri