Urfa Haberleri, Urfa Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Atletizm festivalinde Kayapınar HEM rüzgarı

Seyrantepe Spor Tesislerinde gerçekleşen müsabakalarda, Diyarbakır Kayapınar Halk Eğitim ve Spor Kulübü küçük kızlarda bölge ikincisi oldu. Diyarbakır Kayapınar Halk Eğitim ve Spor Kulübü Antrenörü Abdurrahman Çelik, 5 ilden 336 sporcunun yer aldığı müsabakalarda önemli bir başarı elde ettiklerini söyledi. Çelik, “25 kız ve 32 erkek takımının yer aldığı müsabakalarda sporcularımız büyük bir performans ortaya koyarak ikinci oldu. Bu dereceyle Türkiye finallerine katılma hakkını elde ettik. Hedefimiz 17 Haziran’da Isparta’da yapılacak Türkiye finallerinde ilk üçe girmektir” dedi.

Isparta’da yapılacak müsabakalara çok iyi hazırlanacaklarını ifade eden Çelik, “Çeşitli kategorilere göre yapılacak müsabakalarda başarılı olup Diyarbakır’a kupa ile dönmek istiyoruz. Bu nedenle hazırlıklarımıza çok ciddi bir şekilde hazırlanıyoruz. Sporcularımızın şuan ki performansları iyi. Ama bunu artırmak istiyoruz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Bağlar personeline, ‘Engelli Bireylerle Doğru İletişim ve Davranış’ eğitimi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri